طراحی سایت
اخبار

(آرشیو نویسنده sirvan)

12
برپایی چادر سلامت
چکیده: با توجه فرا رسیدن بسیج ملی کاهش مصرف قند و نمک ( 29 آذر تا 14 دی ) به همین خاطر واحد مبارزه با بیماری های غیر واگیر و تغذیه این شبکه اقدام به برپایی چادر سلامت در روز دوشنبه تاریخ 95/10/06  نمودند ، در این برنامه تعداد بیشتر از 120 نفر تست قند خون و فشار خون گرفته شد که موارد مشکوک بلافاصله به پزشک ارجاع داده شدند همچنین تعداد 200 پمفلت بین جم... ادامه »
12
غربالگری قند خون و فشار خون
چکیده: با توجه فرا رسیدن بسیج ملی کاهش مصرف قند و نمک ( 29 آذر تا 14 دی ) به همین خاطر واحد مبارزه با بیماری های غیر واگیر این شبکه اقدام به گرفتن تست قند خون و فشار خون جهت کارمندان اداره آموزش و پرورش شهرستان سیروان در تاریخ 95/10/1 کردند و ضمن ارجاع موارد مشکوک به پزشک آموزش های لازم نیز در زمینه به کارمندان آن اداره ارایه گردید .
07
مراسم تودیع ومعارفه معاونت بهداشتی سهرستان سیروان
چکیده:  در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر آرش جعفری زاده مدیریت محترم شبکه ضمن تشکر و تقدیر از آقای کوروش شیروانی معاونت بهداشتی سابق شبکه بهداشت با بیان اهمیت جایگاه معاونت بهداشتی در ارتقاء شاخص های بهداشتی و نظر به تجربه و سابقه ی آقای صادق هواسی ایشان را به عنوان معاونت بهداشتی شبکه معرفی نمودند و در ادامه آقای هواسی ضمن تشکر از مدیریت محترم شبکه از ... ادامه »
05
کلاس برچسب خوانی
چکیده: در تاریخ 95/09/30  در محل سالن کنفرانس مرکز شهرک جمهوری توسط واحد بهداشت محیط وتغذیه کارگاه آموزشی برچسپ خوانی جهت بهورزان برگزار گردید. در این کارگاه ابتدا جناب آقای مهندس قمری کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط ستاد شهرستان در رابطه با بهداشت مواد غذایی، برچسب خوانی و هشدارها و موارد مورد بررسی بر روی مواد غذایی مطالی ارائه نمودن و در ادامه سرکا... ادامه »
05
بسیج ملی کاهش مصرف قند، نمک و چربی
چکیده: به مناسبت بسیج ملی کاهش مصرف قند، نمک و چربی در تاریخ  95/09/30 واحدهای مبارزه با بیماری ها، تغذیه و سلامت نوجوانان و مدارس در مدرسه پروین اعتصامی برنامه آموزشی جهت والدین و مربیان برگزار نمودند. در این کلاس سرکار خانم صیدزاده کارشناس مسئول واحد تغذیه در رابطه با اهمیت موضوع و ضرورت توجه به آن وهمچنین در  رابطه با اهمیت مصرف مکمل داروها م... ادامه »
13
مراسم تودیع  ومعارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان سیروان
چکیده: در مورخ 95/09/09  جلسه تودیع  ومعارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سیروان در محل دفتر مدیریت این شبکه برگزار گردید. در این جلسه که با حضور پرسنل و معاونت محترم بهداشتی داشگاه تشکیل گردید ابتدا دکتر ناصری فر وسپس دکتر فلاحی به تشریح فعالیت های صورت گرفته پرداختند و در پایان آقای آرش دکتر جعفری زاده به عنوان مدیر شبکه بهداشت ودرمان سیروا... ادامه »
صفحه 10 از 41ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   
جستجو