طراحی سایت
اخبار

(آرشیو نویسنده sirvan)

09
کارگاه آموزشی نوزادان و کودکان
چکیده: در تاریخ 97/04/03 کارگاه آموزشی نوزادان و کودکان واحد سلامت جمعیت و خانواده شهرستان سیروان برگزار گردید این کارگاه  در کانون پرورش فکری شهرستان سیروان برگزار گردید و کلیه ی کارشناسان و بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان در آن حضور یافتند در این کارگاه آموزشی کارشناسان واحد سلامت جمعیت و خانواده به بیان مطالبی در خصوص آموزش مر... ادامه »
03
جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی
چکیده: در روز چهار شنبه مورخ 97/03/28 راس ساعت 10:00 صبح، جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان سیروان با حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری به ریاست جناب آقای موسی بیگی بخشدار مرکزی شهرستان برگزار شد. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، آقای  مهندس هواسی  معاون بهداشتی  شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن خوش آمدگویی... ادامه »
03
به مناسبت روز جهانی مواد مخدر
چکیده: (26 ژوئن) ؛ روز جهانی مبارزه با مواد مخدر اعتیاد به مواد مخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه‌‏هاى مختلف مى‌گـــــردد. اعتیاد بعنوان یک آسیب اجتماعی، هیچ گاه بطور کامل ریشه‌کن نخواهد شد، اما با تدبیر و تلاش حداقل می‏توا... ادامه »
22
برگزاری جلسه برون بخشی سلامت جمعیت خانواده و مدارس با حضور ادارات تاثیر گذار در حوزه سلامت
چکیده: برگزاری جلسه برون بخشی سلامت جمعیت خانواده و مدارس با حضور ادارات تاثیر گذار در حوزه سلامت در تاریخ 21/3/97 در دفتر سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان در این جلسه که با حضور پرسنل شبکه بهداشت و درمان و نمایندگان ادارات کمیته امداد ، شرکت مخابرات ، بهزیستی ، آموزش و پرورش و هلال احمر برگزار گردید در خصوص چالش های حوزه سلامت و همکاری و هم... ادامه »
22
برگزاری کمیته فنی پایان خرداد
چکیده: در تاریخ 97/03/21 با حضور سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان،  معاونت بهداشتی و مسئولین واحدهای ستادی کمیته فنی در دفتر سرپرستی شبکه برگزار گردید،  در ابتدای جلسه آقای مهندس سهراب نژاد ضمن خوش آمد گویی به مسئولین واحدها، به بیان و تفسیر روش حل مشکلات  وکاستی های شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان پرداختن... ادامه »
12
کمیته هفته ملی بدون دخانیات
چکیده: در روز چهارشنبه مورخه 97/03/09 راس ساعت 10:10، جلسه هماهنگی کنترل مصرف دخانیات با حضور مسئولین واحدها در محل دفتر معاونت بهداشتی شبکه برگزار شد. در ابتدای جلسه آقای مهندس هواسی معاون بهداشتی شبکه سیروان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین مطالبی در خصوص اهمیت بهداشت ولزوم تشکیل منظم ومداوم جلسات و عوارض ناخوشایند مصرف دخانیات بر سلامت جامعه و لزوم کنترل مصرف... ادامه »
صفحه 3 از 45ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو