طراحی سایت
اخبار

(آرشیو نویسنده sirvan)

12
به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات
چکیده: هر ساله به مناسبت  روز جهانی بدون دخانیات، 31 ماه می مصادف با 10 خرداد، اقدامات و فعالیت های گسترده ای در سطح کشور  با همکاری ارگان های ذیربط به منظور حمایت طلبی برای اجرای سیاست های موثر بر کاهش مصرف دخانیات و ارتقای سطح آگاهی عمومی به ویژه جوانان و نوجوانان نسبت به مضرات استعمال دخانیات انجام می پذیرد. بر اساس این گزارش، با توج... ادامه »
06
کمیته ارزیابی عملکرد واحدهای بهداشتی
چکیده: کمیته ارزیابی عملکرد واحدهای بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان در تاریخ 97/03/05 در محل دفتر معاونت بهداشتی برگزار گردید در ابتدای جلسه جناب آقای مهندس هواسی معاونت محترم بهداشتی راهکار هایی را در خصوص چگونگی ارتقا شاخص های بهداشتی واحد های ستادی ارایه نمود و در ادامه بیان داشت که مدیریت و معاونت شبکه تمام سعی خود را می کنند که واحد های ست... ادامه »
26
بازدید از مجتمع ورزشی امام علی(ع) ایلام
چکیده: بازدید از مجتمع ورزشی امام علی(ع) ایلام در تاریخ 97/02/25 رییس محترم دانشگاه آقای همتی با همراهی معاون توسعه، مدیر پشتیبانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان سیروان و مدیر روابط عمومی از مجتمع ورزشی امام علی(ع) شهر ایلام بازدید نمودند  در جریان این بازدید به اهمیت ورزش در زندگی فردی و  اجتماعی اشاره شد ؛ورزش و تحرک بدنی یکی از مولفه هایی ا... ادامه »
19
برگزاری کمیته فنی
چکیده: در تاریخ 97/02/18 با حضور سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان،  معاونت بهداشتی و مسئولین واحدهای ستادی کمیته فنی در دفتر سرپرستی شبکه برگزار گردید، در ابتدای جلسه آقای مهندس سهراب نژاد ضمن خوش آمد گویی به مسئولین واحدها، برای بهتر شدن عملکرد واحدها مطالبی بیان کردند بعد از آن آقای مهندس هواسی به بحث در مورد عملکرد واحدهای ستادی به ... ادامه »
16
کلاس آموزشی بهداشت روان
چکیده: در تاریخ 97/02/08 و به مناسبت هفته سلامت کلاس آموزشی بهداشت روان در مدرسه فضیلت برگزار شد، در این کلاس آموزشی که توسط خانم نظری کارشناس بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان برگزار گردید درباره شناخت آسیبهای فضای مجازی و پیشگیری از خودکشی مطالبی ارائه گردید و حاضرین در خصوص نحوه استفاده از فضای مجازی و ایمن سازی در مقابل خطرات فضای مجازی ب... ادامه »
08
برپایی چادر سلامت
چکیده:  در تاریخ 7/02/1397به مناسبت هفته سلامت  و با شعار منابع پایدار ، جامعه سالم  شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان با همکاری واحد مبارزه با بیماریها و واحد روابط عمومی اقدام به برپایی چادر سلامت جهت نمازگزاران و عموم مردم نمودند در این برنامه که در جنب مسجد جامع لومار برگزار گردید برنامه های اندازه گیری فشار خون،  مشاوره جهت دیابت... ادامه »
صفحه 4 از 45ابتدا   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو