طراحی سایت
اخبار

(آرشیو نویسنده sirvan)

09
برنامه های شبکه بهداشت ودرمان سیروان در هفته سلامت
چکیده:           مجری و تاریخ عنوان برنامه ردیف بهداشت حرفه ای و مبارزه 1/2/93 2/2/93   ... ادامه »
02
 جذب نیروی دندانپزشک به منظور رفع مشکلات مردم
چکیده: با توجه به پیگیریهای مکرر از طرف مدیر شبکه شهرستان  در خصوص رفع مشکلات مردم در حوزه ی دندانپزشکی در تاریخ 93/1/19 یک نفر دندانپزشک در قالب نیروی طرح،فعالیت خود را در درمانگاه شبانه روزی شهید فیاض بخش لومار آغاز وآماده ارایه خدمت به مردم فهیم شهرستان میباشد
26
به مناسبت هفته سلامت
چکیده: سلامتی بزرگترین نعمتی است که در اختیار بشر قرار دارد زیرا بدون آن بهره بردن از سایر نعمت ها امکان پذیر نیست.سلامت انسان همانند سایر نعمات خداوندی با تلاش وکوشش در اختیار شخص قرار می گیرد. سلامتی بزرگترین نعمتی است که در اختیار بشر قرار دارد زیرا بدون آن بهره بردن از سایر نعمت ها امکان پذیر نیست.سلامت انسان همانند سایر نعمات خداوندی با تلاش وکوشش د... ادامه »
19
هفته سلامت سال 93 با موضوع «توجه به بیماری های غیرواگیر با رویکرد خود مراقبتی برای ترویج سبک زندگی سالم»  برگزار می شود.
چکیده:  هفته سلامت سال 93 با موضوع «توجه به بیماری های غیرواگیر با رویکرد خود مراقبتی برای ترویج سبک زندگی سالم»  برگزار می شود. با توجه به اینکه در حال حاضر بیماری های غیرواگیر یکی از چالش های مهم بهداشتی کشورها محسوب می شود و نیز با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر «اولویت سلامت و بهداشت و درمان به عنوان مسایل درجه یک کشور» و نیز ... ادامه »
19
رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی سلامت را ابلاغ کردند
چکیده:    رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی سلامت را ابلاغ کردند توسعه كمی و كیفی بیمه‌های بهداشتی و درمانی/ تأمین عدالت و ارتقاء سلامت بویژه در مناطق غیربرخوردار و كمك اختصاصی به اقشار نیازمند/ برنامه ریزی برای تبدیل ایران به قطب پزشكی منطقه آسیای جنوب غربی و جهان اسلام   حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ... ادامه »
26
ضبط 250 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف
چکیده:  در تاریخ 25/12/92  طرح ضربت ویژه ایام نوروز واحد بهداشت محیط شهرستان با حضور تمامی کارشناسان بهداشتی در سطح شهرستان در قالب 3 اکیپ گشت و بازرسی به اجرا در آمد.در اجرای این طرح که با هدف نظارت بیشتر بر اماکن تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی بین راهی به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه به اجرا در آمد از 15 مکان تهیه و توزیع بازدید ب... ادامه »
صفحه 42 از 44ابتدا   قبلی   35  36  37  38  39  40  41  [42]  43  44  بعدی   انتها   
جستجو