طراحی سایت
اخبار

(آرشیو نویسنده sirvan)

20
مراسم تقدیر از سرکار خانم سلیمانی مسئول واحد سلامت جمعیت وخانواده
چکیده: به پاس زحمات بی دریغ مسئول واحد سلامت جمعیت وخانواده شهرستان در تاریخ 96/06/14 با حضور ریاست محترم شبکه وکارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان و طی مراسمی از سرکار خانم طیبه سلیمانی تقدیر وتشکر بعمل آمد در طی این مراسم دکتر جعفر زاده ضمن بیان مطالبی از زحمات ایشان تقدیر ودر پایان این مراسم هدیه ای هم به رسم یادبود به ایشان تقدیم گردید.
15
تقدیر از بهورزان به مناسبت روز بهورز
چکیده:  درتاریخ 96/06/15 به مناسبت بزرگداشت روز بهورز طی مراسمی  که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان  مدیر شبکه بهداشت ، رییس مرکز بهداشت شهرستان ، کارشناسان و بهورزان برگزار شد از پیشگامان عرصه سلامت که در سخت ترین شرایط مشغول خدمت رسانی درعرصه سلامت به روستاییان هستند تقدیر وقدردانی شد.
12
دوره آموزشی سلامت جسمانی ویژه کارکنان شبکه بهداشت سیروان
چکیده: دوره آموزشی سلامت جسمانی ویژه کارکنان شبکه بهداشت سیروان   درتاریخ 96/6/12 دوره آموزشی سلامت جسمانی ویژه کارکنان شبکه بهداشت سیروان برگزار شد در این دوره مطالبی درزمینه تغذیه سالم ،  ارگونومی ، دیابت وفشارخون ، استرس شعلی توسط کارشناسان ستاد شهرستان ارایه گردید،در این کلاس که بهورزان و کارکنان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سیروان در آن حضو... ادامه »
12
پیام تبریک دکتر جعفرزاده به مناسبت  روز بهورز
چکیده: هرآنکس  به شخصی ببخشد حیات       ز چنگال  مرگش  ببخشد نجات بود  مثل  اینکه  بداده  است جان     به هرکس که بوده است اندر جهان   بهورز گرامی : بهورزی یکی از راه های تقرب به حضرت ربوبی ، وظیفه ای الهی ، انسانی و نیل به تعالی و تکامل است. در دستورات دین مبین ... ادامه »
08
افتتاح و کلنگ زنی چندین واحد بهداشتی و درمانی در شهرستان سیروان
چکیده: افتتاح و کلنگ زنی چندین واحد بهداشتی و درمانی در شهرستان سیروان   در تاریخ 1396/06/07 و با آغاز هفته دولت با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان و همچنین مسئولین ادارت از جمله فرماندار محترم ، چندین واحد بهداشتی و درمانی از جمله خانه بهداشت روستاهای ( سراب کارزان ، جوبدراز میرزابیگی ، ضمیمه شهرک جمهوری ) ، واحد دندانپزشکی... ادامه »
05
تقدیر و تشکر مردم کارزان از زحمات دکتر آرش جعفرزاده و شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان
چکیده: تقدیر و تشکر مردم کارزان از زحمات دکتر جعفرزاده و شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان طی اقدامی مردم شریف روستاهای کارزان با چاپ بنر از زحمات و اقدامات دکتر آرش جعفر زاده و شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان به جهت راه اندازی و تجهیز بخش دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت شهدای خزل قنات آباد، تقدیر و تشکر بعمل آوردند لازم به ذکر است بعد از راه انداز... ادامه »
صفحه 7 از 41ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   
جستجو