طراحی سایت
اخبار

(آرشیو نویسنده sirvan)

21
سمینار ازدواج سالم
چکیده:  در تاریخ 95/12/15 درمحل کانون پرورش فکری نوجوانان سمینار ازدواج سالم و پایدار برگزار گردید .دراین سمینار گروهی از جوانان شهرستان در خصوص اهمیت فرآیند ازدواج آموزش داده شدند. در این سمینار ابتدا جناب آقای مهندس هواسی معاونت محترم بهداشتی مرکز بهداشت شهرستان  ضمن عرض خوشامدگویی به مهمانان به ارائه آمارها و شاخص های سال 95 این شهرستان پرداخ... ادامه »
16
طرح ضربتی بازرسی بهداشت حرفه ای
چکیده: در راستای تسریع بازرسی های کارگاهی,ستاد بهداشت حرفه ای شهرستان سیروان در مورخ 95/12/10 طی یک طرح ضربتی و همکاری سایر کارشناسان مراکز بهداشتی از تمامی کارگاه های بهداشت حرفه ای این شهرستان بازدید بعمل آورد.در این طرح ضربتی 63 واحد کارگاهی بازرسی شده و نواقصات و آموزش های لازم به کارفرماهای این کارگاه ها داده و تعداد50برگ پمفلت آموزشی نیز بین آنها تو... ادامه »
10
کلاس آموزشی نحوه صحیح مسواک زدن
چکیده: در تاریخ 95/12/09 توسط واحد سلامت جوانان ، نوجوانان و مدارس جهت دانش آموزان مدرسه ابتدایی معلم درویشان کلاس آموزشی در خصوص  بهداشت فردی و نحوه صحیح مسواک زدن برگزار گردید که در این کلاس خانم صیدزاده پس از تاکید بر رعایت بهداشت فردی و استفاده از وسایل  شخصی، نحوه صحیح مسواک زدن را به دانش آموزان آموزش دادند.و در پایان بین دانش آموزان مسواک... ادامه »
20
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان سیروان به مناسبت یوم الله 22 بهمن
چکیده: مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن و سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انتقلاب اسلامی را تبریک گفت . متن پیام دکتر آرش جعفر زاده به شرح ذیل می باشد : آقای دکتر جعفر زاده سخنان خود را با حدیثی از امام خمینی ( ره ) بنیانگذار کبیر انقلاب مستضعفین و اسلامی ایران شروع کرد ؛ حفظ این پیروزی از اصل پیروزی مشکل تر... ادامه »
18
بیماریابی اکتیو بیماری های واگیر به خصوص بیماری سل
چکیده: با توجه به اهمیت بیماری واگیر واحد مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان اقدام به بیماریابی اکتیو بیماری های واگیر و تنفسی به خصوص سل در سطح شهرستان ( گروه های پر خطر ) نمود ، مرحله اول این طرح در تاریخ 95/11/17 در محل کارخانه سیمان برگزار گردید و کارگران یک محور معاینه و از 16 نفر نمونه گیری شد . گفتنی است مرحله دوم طرح هفته آینده... ادامه »
12
کمیته فنی شهرستان سیروان
چکیده: در تاریخ 95/9/29 کمیته فنی 1 در محل دفتر مدیریت این شبکه برگزار گردید ، در ابتدا جناب آقای دکتر جعفری زاده مدیریت محترم شبکه از ابلاغ جدید مدیریت خود ابراز رضایت کردند و در ادامه هر کدام از همکاران ضمن عرض خیر مقدم به ایشان ، این قول را دادند تا با همه توان خود نسبت به ارتقا شاخص های بهداشتی شبکه بکوشند . در ادامه آقای دکتر جعفر زاده فرمودند ؛ شبکه... ادامه »
صفحه 9 از 41ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
جستجو