طراحی سایت
اخبار
05
بسیج ملی کاهش مصرف قند، نمک و چربی
چکیده: به مناسبت بسیج ملی کاهش مصرف قند، نمک و چربی در تاریخ  95/09/30 واحدهای مبارزه با بیماری ها، تغذیه و سلامت نوجوانان و مدارس در مدرسه پروین اعتصامی برنامه آموزشی جهت والدین و مربیان برگزار نمودند. در این کلاس سرکار خانم صیدزاده کارشناس مسئول واحد تغذیه در رابطه با اهمیت موضوع و ضرورت توجه به آن وهمچنین در  رابطه با اهمیت مصرف مکمل داروها م... ادامه »
13
مراسم تودیع  ومعارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان سیروان
چکیده: در مورخ 95/09/09  جلسه تودیع  ومعارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سیروان در محل دفتر مدیریت این شبکه برگزار گردید. در این جلسه که با حضور پرسنل و معاونت محترم بهداشتی داشگاه تشکیل گردید ابتدا دکتر ناصری فر وسپس دکتر فلاحی به تشریح فعالیت های صورت گرفته پرداختند و در پایان آقای آرش دکتر جعفری زاده به عنوان مدیر شبکه بهداشت ودرمان سیروا... ادامه »
15
کلاس آموزشی تغذیه در سنین مدرسه
چکیده: در تاریخ 95/08/12  توسط واحد تغذیه ستاد در سالن کنفرانس مرکز بهداشتی درمانی شهرک جمهوری کلاس آموزشی تغذیه در سنین مدرسه جهت بهورزان و کارشناسان بهداشت عمومی برگزر گردید. در این کلاس موضوعات ارزیابی و پایش رشد و مشکلات تغذیه در دانش آموزان توسط خانم قیصری کارشناس بهداشت عمومی مرکز بهداشتی لومار ومباحث امنیت غذایی، تغذیه مناسب در دانش آموزان، مک... ادامه »
09
کلاس توجیهی مکمل یاری برای مدیران مدارس
چکیده: در تاریخ 95/08/06 توسط واحد تغذیه ستاد در محل سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش جهت مربیان و مدیران مدارس سطح شهرستان کلاس توجیهی مکمل یاری برگزار گردید. در این کلاس سرکار خانم صیدزاده کارشناس مسئول واحد تغذیه در رابطه با مکمل دارو های های خریده شده( فرفولیک و ویتامین D3)، گروه هدف( فرفولیک جهت دختران متوسطه اول و دوم و ویتامین D جهت دختران و پسران ... ادامه »
02
کلاس آموزشی وارنیش فلوراید دانش آموزان  برای بهورزان
چکیده: در تاریخ 95/08/02  در محل سالن کنفرانس شهرک جمهوری جهت بهورزان کلاس توجیهی وارنیش فلوراید دانش آموزان ابتدایی  برگزار گردید. در این کلاس ابتدا سرکار خانم صیدزاده  کارشناس مسئول واحد بهداشت دهان و دندان در رابطه با اهداف طرح و اهمیت انجام آن و همچنین دستورالعمل و فرم های مربوط به این برنامه مطالبی ارائه نمودند  و در ادامه سرکار خ... ادامه »
01
کلاس آموزش تغذیه برای مربیان روستا مهد
چکیده: به مناسبت روز جهانی غذا در تاریخ 95/07/26 توسط واحد تغذیه ستاد شهرستان جهت مربیان روستا مهدها در محل اداره بهزیستی کلاس آموزشی برگزار گردید. در این کلاس سرکار خانم صیدزاده کارشناس مسئول واحد تغذیه شبکه بهداشت و درمان در رابطه با اصول پخت و پز صحیح مواد غذایی، اهمیت مصرف ریز مغذی ها و همچنین شعار های روز جهانی غذا ( افزایش مصرف حبوبات به عنوان پروتئ... ادامه »
صفحه 10 از 41ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   
جستجو