طراحی سایت
اخبار
16
طرح ضربتی بازرسی بهداشت حرفه ای
چکیده: در راستای تسریع بازرسی های کارگاهی,ستاد بهداشت حرفه ای شهرستان سیروان در مورخ 95/12/10 طی یک طرح ضربتی و همکاری سایر کارشناسان مراکز بهداشتی از تمامی کارگاه های بهداشت حرفه ای این شهرستان بازدید بعمل آورد.در این طرح ضربتی 63 واحد کارگاهی بازرسی شده و نواقصات و آموزش های لازم به کارفرماهای این کارگاه ها داده و تعداد50برگ پمفلت آموزشی نیز بین آنها تو... ادامه »
10
کلاس آموزشی نحوه صحیح مسواک زدن
چکیده: در تاریخ 95/12/09 توسط واحد سلامت جوانان ، نوجوانان و مدارس جهت دانش آموزان مدرسه ابتدایی معلم درویشان کلاس آموزشی در خصوص  بهداشت فردی و نحوه صحیح مسواک زدن برگزار گردید که در این کلاس خانم صیدزاده پس از تاکید بر رعایت بهداشت فردی و استفاده از وسایل  شخصی، نحوه صحیح مسواک زدن را به دانش آموزان آموزش دادند.و در پایان بین دانش آموزان مسواک... ادامه »
20
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان سیروان به مناسبت یوم الله 22 بهمن
چکیده: مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن و سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انتقلاب اسلامی را تبریک گفت . متن پیام دکتر آرش جعفر زاده به شرح ذیل می باشد : آقای دکتر جعفر زاده سخنان خود را با حدیثی از امام خمینی ( ره ) بنیانگذار کبیر انقلاب مستضعفین و اسلامی ایران شروع کرد ؛ حفظ این پیروزی از اصل پیروزی مشکل تر... ادامه »
18
بیماریابی اکتیو بیماری های واگیر به خصوص بیماری سل
چکیده: با توجه به اهمیت بیماری واگیر واحد مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان اقدام به بیماریابی اکتیو بیماری های واگیر و تنفسی به خصوص سل در سطح شهرستان ( گروه های پر خطر ) نمود ، مرحله اول این طرح در تاریخ 95/11/17 در محل کارخانه سیمان برگزار گردید و کارگران یک محور معاینه و از 16 نفر نمونه گیری شد . گفتنی است مرحله دوم طرح هفته آینده... ادامه »
12
کمیته فنی شهرستان سیروان
چکیده: در تاریخ 95/9/29 کمیته فنی 1 در محل دفتر مدیریت این شبکه برگزار گردید ، در ابتدا جناب آقای دکتر جعفری زاده مدیریت محترم شبکه از ابلاغ جدید مدیریت خود ابراز رضایت کردند و در ادامه هر کدام از همکاران ضمن عرض خیر مقدم به ایشان ، این قول را دادند تا با همه توان خود نسبت به ارتقا شاخص های بهداشتی شبکه بکوشند . در ادامه آقای دکتر جعفر زاده فرمودند ؛ شبکه... ادامه »
12
برپایی چادر سلامت
چکیده: با توجه فرا رسیدن بسیج ملی کاهش مصرف قند و نمک ( 29 آذر تا 14 دی ) به همین خاطر واحد مبارزه با بیماری های غیر واگیر و تغذیه این شبکه اقدام به برپایی چادر سلامت در روز دوشنبه تاریخ 95/10/06  نمودند ، در این برنامه تعداد بیشتر از 120 نفر تست قند خون و فشار خون گرفته شد که موارد مشکوک بلافاصله به پزشک ارجاع داده شدند همچنین تعداد 200 پمفلت بین جم... ادامه »
صفحه 10 از 42ابتدا   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   انتها   
جستجو