طراحی سایت
اخبار
12
پایش گروهی مرکز خدمات جامع سلامت شهرک جمهوری
چکیده: در تاریخ 97/04/11 و توسط سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سیروان، معاونت بهداشتی و کارشناسان مسئول واحدهای ستادی جلسه پایش گروهی در مرکز شهرک جمهوری برگزار شد در این جلسه که همکاران بهورز و کارشناس این مرکز مورد پایش قرار گرفت در ابتدای جلسه مهندس سهراب نژاد ضمن بیان مطالبی  در خصوص رتبه شهرستان واهمیت برنامه نظارت وگزارش عملکرد واحدهای بهداش... ادامه »
10
کلاس اموزشی  به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر
چکیده: به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در تاریخ 97/04/05 و با هماهنگی فرماندار و نماینده کمیته امداد ونماینده  نیروی انتظامی شهرستان سیروان کلاس اموزشی جهت آگاه سازی مددجویان و پرسنل کمیته امداد در سالن اجتماعات برگزار شد   در این کلاس آموزشی کارشناس واحد سلامت روان شبکه بهداشت خانم نظری منفرد مطالبی در خصوص پیشگیری از... ادامه »
09
کارگاه آموزشی نوزادان و کودکان
چکیده: در تاریخ 97/04/03 کارگاه آموزشی نوزادان و کودکان واحد سلامت جمعیت و خانواده شهرستان سیروان برگزار گردید این کارگاه  در کانون پرورش فکری شهرستان سیروان برگزار گردید و کلیه ی کارشناسان و بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان در آن حضور یافتند در این کارگاه آموزشی کارشناسان واحد سلامت جمعیت و خانواده به بیان مطالبی در خصوص آموزش مر... ادامه »
03
جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی
چکیده: در روز چهار شنبه مورخ 97/03/28 راس ساعت 10:00 صبح، جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان سیروان با حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری به ریاست جناب آقای موسی بیگی بخشدار مرکزی شهرستان برگزار شد. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، آقای  مهندس هواسی  معاون بهداشتی  شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن خوش آمدگویی... ادامه »
03
به مناسبت روز جهانی مواد مخدر
چکیده: (26 ژوئن) ؛ روز جهانی مبارزه با مواد مخدر اعتیاد به مواد مخدر یکى از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادى و بهداشتى است که عوارض ناشى از آن تهدیدى جدى براى جامعه بشرى محسوب شده و موجب رکود اجتماعى در زمینه‌‏هاى مختلف مى‌گـــــردد. اعتیاد بعنوان یک آسیب اجتماعی، هیچ گاه بطور کامل ریشه‌کن نخواهد شد، اما با تدبیر و تلاش حداقل می‏توا... ادامه »
22
برگزاری جلسه برون بخشی سلامت جمعیت خانواده و مدارس با حضور ادارات تاثیر گذار در حوزه سلامت
چکیده: برگزاری جلسه برون بخشی سلامت جمعیت خانواده و مدارس با حضور ادارات تاثیر گذار در حوزه سلامت در تاریخ 21/3/97 در دفتر سرپرستی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان در این جلسه که با حضور پرسنل شبکه بهداشت و درمان و نمایندگان ادارات کمیته امداد ، شرکت مخابرات ، بهزیستی ، آموزش و پرورش و هلال احمر برگزار گردید در خصوص چالش های حوزه سلامت و همکاری و هم... ادامه »
صفحه 2 از 44ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو