طراحی سایت
اخبار
22
برگزاری کمیته فنی پایان خرداد
چکیده: در تاریخ 97/03/21 با حضور سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان،  معاونت بهداشتی و مسئولین واحدهای ستادی کمیته فنی در دفتر سرپرستی شبکه برگزار گردید،  در ابتدای جلسه آقای مهندس سهراب نژاد ضمن خوش آمد گویی به مسئولین واحدها، به بیان و تفسیر روش حل مشکلات  وکاستی های شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان پرداختن... ادامه »
12
کمیته هفته ملی بدون دخانیات
چکیده: در روز چهارشنبه مورخه 97/03/09 راس ساعت 10:10، جلسه هماهنگی کنترل مصرف دخانیات با حضور مسئولین واحدها در محل دفتر معاونت بهداشتی شبکه برگزار شد. در ابتدای جلسه آقای مهندس هواسی معاون بهداشتی شبکه سیروان ضمن خوش آمدگویی به حاضرین مطالبی در خصوص اهمیت بهداشت ولزوم تشکیل منظم ومداوم جلسات و عوارض ناخوشایند مصرف دخانیات بر سلامت جامعه و لزوم کنترل مصرف... ادامه »
12
به مناسبت هفته ملی بدون دخانیات
چکیده: هر ساله به مناسبت  روز جهانی بدون دخانیات، 31 ماه می مصادف با 10 خرداد، اقدامات و فعالیت های گسترده ای در سطح کشور  با همکاری ارگان های ذیربط به منظور حمایت طلبی برای اجرای سیاست های موثر بر کاهش مصرف دخانیات و ارتقای سطح آگاهی عمومی به ویژه جوانان و نوجوانان نسبت به مضرات استعمال دخانیات انجام می پذیرد. بر اساس این گزارش، با توج... ادامه »
06
کمیته ارزیابی عملکرد واحدهای بهداشتی
چکیده: کمیته ارزیابی عملکرد واحدهای بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان در تاریخ 97/03/05 در محل دفتر معاونت بهداشتی برگزار گردید در ابتدای جلسه جناب آقای مهندس هواسی معاونت محترم بهداشتی راهکار هایی را در خصوص چگونگی ارتقا شاخص های بهداشتی واحد های ستادی ارایه نمود و در ادامه بیان داشت که مدیریت و معاونت شبکه تمام سعی خود را می کنند که واحد های ست... ادامه »
26
بازدید از مجتمع ورزشی امام علی(ع) ایلام
چکیده: بازدید از مجتمع ورزشی امام علی(ع) ایلام در تاریخ 97/02/25 رییس محترم دانشگاه آقای همتی با همراهی معاون توسعه، مدیر پشتیبانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان سیروان و مدیر روابط عمومی از مجتمع ورزشی امام علی(ع) شهر ایلام بازدید نمودند  در جریان این بازدید به اهمیت ورزش در زندگی فردی و  اجتماعی اشاره شد ؛ورزش و تحرک بدنی یکی از مولفه هایی ا... ادامه »
19
برگزاری کمیته فنی
چکیده: در تاریخ 97/02/18 با حضور سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان،  معاونت بهداشتی و مسئولین واحدهای ستادی کمیته فنی در دفتر سرپرستی شبکه برگزار گردید، در ابتدای جلسه آقای مهندس سهراب نژاد ضمن خوش آمد گویی به مسئولین واحدها، برای بهتر شدن عملکرد واحدها مطالبی بیان کردند بعد از آن آقای مهندس هواسی به بحث در مورد عملکرد واحدهای ستادی به ... ادامه »
صفحه 3 از 44ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو