طراحی سایت
اخبار
30
برگزای کمیته بیماری های منتقله از آب و غذا
چکیده: درتاریخ 20/07/1393 ساعت 9 صبح در محل دفتر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سیران کمیته بیماری های منتقله از آب و غذا با حضور اعضا محترم ( توسط واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری ها ) تشکیل گردید . در ابتدای جلسه دبیر کمیته ضمن عرض سلام وخیر مقدم به حاضرین در جلسه در خصوص بیماری های منتقله از آب و غذا نکاتی را بیان نمودند
27
برگزاری کلاس آموزشی به مناسبت هفته بهداشت روان
چکیده: در تاریخ 27/7/93 واحد بهداشت روان و مدارس شبکه به مناسبت هفته بهداشت روان برای گروهی از جمعیت تحت پوشش شهر لومار در خصوص موضوعات سلامت روان و فرهنگ ، هنر و معنویت کلاس آموزشی برگزار گردید. در این کلاس در باره بهداشت فردی و روشهای فرزند پروری  توضیحاتی ارایه شد.
22
بازدید آقای علی محمدی از شهرستان
چکیده: در روز یکشنبه 20/07/93 اقای علی محمدی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی همراه تعدادی از مسئولین استانی وشهرستانی از پروژه های سطح شهرستان بازدید به عمل آوردند.در این سفر از مرکز بهداشتی درمانی قنات آباد بازدید نموده ودر جریان خدمت رسانی توسط این پرسنل قرار گرفتند.اقای دکتر ناصری فر معاونت بهداشتی ورییس مرکز بهداشت استان وهمچنین آقای دکتر فلاحی س... ادامه »
20
           پیام تبریک عید غدیر
چکیده: علي در عرش بالا بي نظير است علي بر عالم و آدم امير است به عشق نام مولايم نوشتم چه عيدي بهتر از عيد غدير است؟   شبکه بهداشت ودرمان سیروان عید غدیر خم را به تمام شیعیان جهان علی الخصوص همکاران عزیز تبریک وتهنیت عرض مینماید.
31
ارائه خدمات درمانی رایگان به مناسبت هفته دفاع مقدس
چکیده: در این برنامه که در تاریخ 31/06/1393  و با اعزام تیم سلامت متشکل از پزشک ،پرستار ،ماما و دارویار در روستای محروم قاضی خان سفلی قاضی خان علیا و ابزار اجرا گردید بیش از 137 نفر از خدمات درمانی رایگان بهره مند گردیدند.دکتر فلاحی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان سیروان در بازدید از روستاهای مذکور ضمن تقدیر وتشکر از زحمات همکاران اجرای چنین برنامه هایی را... ادامه »
29
برگزاری کلاس آموزشی در زمینه بهداشت کشاورزی و شناخت فعالیت های بهداشت محیط
چکیده:       در تاریخ 25/06/1393 کلاس آموزشی در زمینه بهداشت کشاورزی و شناخت فعالیت های بهداشت محیط توسط واحد بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان برای کاردانها و کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای مراکز بهداشتی و درمانی و بهورزان خانه های بهداشت در محل مرکز بهداشتی درمانی شهرک جمهوری برگزار گردید در این کلاس در مورد اهم... ادامه »
صفحه 39 از 45ابتدا   قبلی   34  35  36  37  38  [39]  40  41  42  43  بعدی   انتها   
جستجو