طراحی سایت
اخبار
31
 کشف و ضبط مواد غذایی فاسد در آشپزخانه کارخانه سیمان
چکیده:  کشف و ضبط 700 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف در آشپزخانه کارخانه سیمان شهرستان سیروان : در پی بازدید مشترک کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان و کارشناس بهداشتی مرکز بهداشتی درمانی قنات آباد در تاریخ 21/3/93 از آشپزخانه کارخانه سیمان صورت گرفت مواد غذایی فاسد به  تعداد 648 عدد ماست و 165 بسته ماکارونی ،2... ادامه »
28
به مناسبت هفته جهانی سلامت مردان
چکیده: در این مقاله به راهکارهای آسان و موثر برای بهبود و حفظ سلامت مردان می پردازیم:   خواب کافی داشته باشید  خواب عمیق و کافی برای بهداشت روح و روان و جسم انسان حیاتی است، به گونه ای که خواب کم باعث ابتلا به بسیاری از بیماری های مزمن نظیر دیابت، بیماری های قلبی- عروقی، چاقی و حتی افسردگی می شود، علاوه بر این خواب اندک زمینه ساز بسیاری از حو... ادامه »
28
برگزاری جلسه کمیته شهرستانی کاهش سوء تغذیه
چکیده:  در تاریخ 25/3/93 جلسه کمیته شهرستانی کاهش سوء تغذیه در محل فرمانداری تشکیل گردید.در ابتدای جلسه دکتر شریفی سرپرست شبکه بهداشت و دبیر کمیته ضمن خوش آمد گویی به تعریف موضوع و علت اهمیت آن پرداختند،پس از ایشان مهندس علیمردانی کارشناس مسئول تغذیه استان توضیحات بیشتر پیرامون برنامه مذکور و شرح وظایف ادارات در این کمیته را بیان نمودندو برنظارتهای ب... ادامه »
13
سالگرد رحلت امام خمینی بر عاشقانش تسلیت باد
چکیده:  تا تو بودی رخنه‏ای برغم نبود / زخم دل را حاجت مرهم نبود با زلالی‏هایت ای تفسیر عشق / عشق‏ورزی سخت بر آدم نبود  سالگرد رحلت امام خمینی بر عاشقانش تسلیت باد
12
            کشف و امحاء 32 کارتن تخم مرغ فاسد
چکیده:  در پی بازدید مشترک کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان و همچنین کارشناسان شبکه دامپزشکی این شهرستان  در تاریخ 93/3/11  تعداد 32 کارتن(5760عدد) تخم مرغ فاسد کشف وضبط گردید که پس از انجام مراحل قانونی توسط کارشناسان بهداشتی و تحت نظر کمیته سلامت و امنیت غذایی شهرستان امحاء گردید.
12
 ارائه خدمات درمانی رایگان به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر
چکیده: در این برنامه که در تاریخ 93/5/3  و با اعزام تیم سلامت متشکل از پزشک ،پرستار ،ماما و دارویار در روستای محروم چم شیر اجرا گردید وبیش از65 نفر از خدمات درمانی رایگان بهره مند گردیدند.معاون بهداشتی شبکه  در بازدید از روستای مذکور ضمن تقدیر وتشکر از زحمات همکاران اجرای چنین برنامه هایی را از افتخارات نظام سلامت کشور و شبکه بهداشت شهرستان اعلا... ادامه »
صفحه 40 از 43ابتدا   قبلی   34  35  36  37  38  39  [40]  41  42  43  بعدی   انتها   
جستجو