طراحی سایت
اخبار
26
به مناسبت هفته سلامت
چکیده: سلامتی بزرگترین نعمتی است که در اختیار بشر قرار دارد زیرا بدون آن بهره بردن از سایر نعمت ها امکان پذیر نیست.سلامت انسان همانند سایر نعمات خداوندی با تلاش وکوشش در اختیار شخص قرار می گیرد. سلامتی بزرگترین نعمتی است که در اختیار بشر قرار دارد زیرا بدون آن بهره بردن از سایر نعمت ها امکان پذیر نیست.سلامت انسان همانند سایر نعمات خداوندی با تلاش وکوشش د... ادامه »
19
هفته سلامت سال 93 با موضوع «توجه به بیماری های غیرواگیر با رویکرد خود مراقبتی برای ترویج سبک زندگی سالم»  برگزار می شود.
چکیده:  هفته سلامت سال 93 با موضوع «توجه به بیماری های غیرواگیر با رویکرد خود مراقبتی برای ترویج سبک زندگی سالم»  برگزار می شود. با توجه به اینکه در حال حاضر بیماری های غیرواگیر یکی از چالش های مهم بهداشتی کشورها محسوب می شود و نیز با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر «اولویت سلامت و بهداشت و درمان به عنوان مسایل درجه یک کشور» و نیز ... ادامه »
19
رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی سلامت را ابلاغ کردند
چکیده:    رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی سلامت را ابلاغ کردند توسعه كمی و كیفی بیمه‌های بهداشتی و درمانی/ تأمین عدالت و ارتقاء سلامت بویژه در مناطق غیربرخوردار و كمك اختصاصی به اقشار نیازمند/ برنامه ریزی برای تبدیل ایران به قطب پزشكی منطقه آسیای جنوب غربی و جهان اسلام   حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ... ادامه »
26
ضبط 250 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف
چکیده:  در تاریخ 25/12/92  طرح ضربت ویژه ایام نوروز واحد بهداشت محیط شهرستان با حضور تمامی کارشناسان بهداشتی در سطح شهرستان در قالب 3 اکیپ گشت و بازرسی به اجرا در آمد.در اجرای این طرح که با هدف نظارت بیشتر بر اماکن تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی بین راهی به منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه به اجرا در آمد از 15 مکان تهیه و توزیع بازدید ب... ادامه »
17
برگزاری کلاس آموزشی جهت تعدادی از مادران باردار شهرستان سیروان با موضوع بهداشت دهان و دندان در دوران بارداری
چکیده: باتوجه به اهمیت حفظ و ارتقاء سطح سلامت مادران باردار و پیشگیری از بیماریهای قابل اجتناب در تاریخ4/12/92 کارگاه آموزشی با موضوع  بهداشت دهان و دندان در دوران بارداری جهت مادران باردار سطح شهرستان سیروان برگزار گردید.  مباحث اصلی ذکر شده در جلسه : ژنژیویت حاملگی:  در طي دوران حاملگي به علت بالارفتن سطح بعضي از هورمونها(خصوصا افزايش ... ادامه »
17
برگزاری کارگاه احیاء پایه نوزادان در شهرستان سیروان
چکیده: باتوجه به اهمیت حفظ و ارتقاء سطح سلامت کودکان و پیشگیری از مرگ های قابل اجتناب در گروه سنی کودکان زیر 5 سال در تاریخ 11/12/1392 کارگاه آموزشی با موضوع احیاء پایه کودکان ، توسط واحد بهداشت خانواده  همکاری پزشک و واحد فوریت های شهرستان جهت کلیه ی پرسنل ستادی ، پرسنل مراکز وخانه های بهداشت تابعه ،ادارات و...برگزار گردید.در این کارگاه آموزشی ابتدا... ادامه »
صفحه 43 از 45ابتدا   قبلی   36  37  38  39  40  41  42  [43]  44  45  بعدی   انتها   
جستجو