طراحی سایت
اخبار
18
بیماریابی اکتیو بیماری های واگیر به خصوص بیماری سل
چکیده: با توجه به اهمیت بیماری واگیر واحد مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان اقدام به بیماریابی اکتیو بیماری های واگیر و تنفسی به خصوص سل در سطح شهرستان ( گروه های پر خطر ) نمود ، مرحله اول این طرح در تاریخ 95/11/17 در محل کارخانه سیمان برگزار گردید و کارگران یک محور معاینه و از 16 نفر نمونه گیری شد . گفتنی است مرحله دوم طرح هفته آینده... ادامه »
12
کمیته فنی شهرستان سیروان
چکیده: در تاریخ 95/9/29 کمیته فنی 1 در محل دفتر مدیریت این شبکه برگزار گردید ، در ابتدا جناب آقای دکتر جعفری زاده مدیریت محترم شبکه از ابلاغ جدید مدیریت خود ابراز رضایت کردند و در ادامه هر کدام از همکاران ضمن عرض خیر مقدم به ایشان ، این قول را دادند تا با همه توان خود نسبت به ارتقا شاخص های بهداشتی شبکه بکوشند . در ادامه آقای دکتر جعفر زاده فرمودند ؛ شبکه... ادامه »
12
برپایی چادر سلامت
چکیده: با توجه فرا رسیدن بسیج ملی کاهش مصرف قند و نمک ( 29 آذر تا 14 دی ) به همین خاطر واحد مبارزه با بیماری های غیر واگیر و تغذیه این شبکه اقدام به برپایی چادر سلامت در روز دوشنبه تاریخ 95/10/06  نمودند ، در این برنامه تعداد بیشتر از 120 نفر تست قند خون و فشار خون گرفته شد که موارد مشکوک بلافاصله به پزشک ارجاع داده شدند همچنین تعداد 200 پمفلت بین جم... ادامه »
12
غربالگری قند خون و فشار خون
چکیده: با توجه فرا رسیدن بسیج ملی کاهش مصرف قند و نمک ( 29 آذر تا 14 دی ) به همین خاطر واحد مبارزه با بیماری های غیر واگیر این شبکه اقدام به گرفتن تست قند خون و فشار خون جهت کارمندان اداره آموزش و پرورش شهرستان سیروان در تاریخ 95/10/1 کردند و ضمن ارجاع موارد مشکوک به پزشک آموزش های لازم نیز در زمینه به کارمندان آن اداره ارایه گردید .
07
مراسم تودیع ومعارفه معاونت بهداشتی سهرستان سیروان
چکیده:  در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر آرش جعفری زاده مدیریت محترم شبکه ضمن تشکر و تقدیر از آقای کوروش شیروانی معاونت بهداشتی سابق شبکه بهداشت با بیان اهمیت جایگاه معاونت بهداشتی در ارتقاء شاخص های بهداشتی و نظر به تجربه و سابقه ی آقای صادق هواسی ایشان را به عنوان معاونت بهداشتی شبکه معرفی نمودند و در ادامه آقای هواسی ضمن تشکر از مدیریت محترم شبکه از ... ادامه »
05
کلاس برچسب خوانی
چکیده: در تاریخ 95/09/30  در محل سالن کنفرانس مرکز شهرک جمهوری توسط واحد بهداشت محیط وتغذیه کارگاه آموزشی برچسپ خوانی جهت بهورزان برگزار گردید. در این کارگاه ابتدا جناب آقای مهندس قمری کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط ستاد شهرستان در رابطه با بهداشت مواد غذایی، برچسب خوانی و هشدارها و موارد مورد بررسی بر روی مواد غذایی مطالی ارائه نمودن و در ادامه سرکا... ادامه »
صفحه 9 از 41ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
جستجو