طراحی سایت
اخبار
26
برنامه صبحانه سالم
چکیده: به مناسبت روز جهانی غذا( 95/07/25 ) در تاریخ 95/07/24 در مدرسه حضرت فاطمه(س) برنامه صبحانه سالم برگزار گردید. در این برنامه سرکار خانم صیدزاده کارشناس مسئول واحد تغذیه ستاد شهرستان در رابطه با اهمیت تغذیه مناسب برای سنین مدرسه و شناخت ریز مغذی ها و همچنین شعار های این روز (افزایش مصرف حبوبات به عنوان پروتئین ارزان قیمت  و کاهش ضایعات غذا) توضی... ادامه »
19
بزرگداشت هفته جهانی کودک
چکیده: به مناسبت گرامیداشت  هفته  جهانی کودک  (21-15 مهرماه ) با همکاری ادارات  آموزش و پرورش و کانون فرهنگی هنری کودک و نوجوان  و شبکه بهداشت و درمان  مراسمی  در تاریخ 95/07/19  با حضور روسای ادارات ، کودکان مهدهای کودک ،دانش آموزان پایه اول ابتدایی و والدین آنها برگزار گردید. در این مراسم ضمن برگزاری برنامه های مخ... ادامه »
19
مسابقه نقاشی با موضوع غذای سالم
چکیده: با توجه به فرا رسیدن روز جهانی غذا واحد مبارزه با بیماریها با همکاری واحد تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع غذای سالم در بین نونهالان و دانش آموزان پایه اول ابتدایی نمودند ، در این مسابقه دانش آموزان نقاشی هایی را در خصوص دیابت و تغذیه به نمایش گذاشتند ، در ابتدای برنامه آقای دکتر فلاحی سرپرست محترم شبک... ادامه »
17
کمیته پیشگیری از بیماری های آمیزشی
چکیده: در تاریخ 95/07/17 در محل دفتر معاونت بهداشتی این شبکه کمیته پیشگیری از بیماری های آمیزشی با اولویت تست سریع تشخیص ایدز برگزار گردید ، در ابتدای کمیته آقای مهندس شیروانی معاونت محترم بهداشتی شبکه نکاتی را در خصوص اهمیت بسیار زیاد بیماری های آمیزشی بیان نمودند وی در ادامه افزودند آزمایش تست سریع تشخیص ایدز که واحد مبارزه با بیماری های شبکه به صورت را... ادامه »
17
 غربالگری فصلی مراقبت از پدیکلوزیس
چکیده: با توجه به اهمیت بیماری های پوستی انگلی در مدارس بویژه گال و پدیکلوزیس به صورت نمادین واحد مبارزه با بیماری ها ( آقای بوژانی و عزیزیان ) و مدارس ( خانم صید زاده ) و آقای دکتر رستم پور پزشک هماهنگ کننده پدیکلوزیس ستاد شهرستان، غربالگری فصلی مراقبت از پدیکلوزیس در تاریخ 95/07/13  از مدرسه ابتدایی مختلط شهید دارابی روستای سیاه سیاه را انجام دادند... ادامه »
14
ماه محرم
چکیده: مرگ با عزت بالاتر از زندگی با ذلت است. روابط عمومی شهرستان سیروان فرارسیدن ماه محرم ماه پیروزی خون بر شمشیر را به تمامی همکاران عزیز تسلیت عرض مینماید.
صفحه 9 از 38ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
جستجو