اخبار حداقل
26
سنجش قند خون و فشار خون کارگران کارخانه سیمان
چکیده: شبکه بهداشت و درمان سیروان در مورخ 96/02/19 با همکاری واحد بهداشت حرفه ای و مبارزه با بیماری ها به منظور ارتقا سلامت کارگران و نیز شناسایی کارگران در معرض بیماری های غیر واگیر جمع کثیری از کارگران وکارکنان کارخانه سیمان ایلام را بصورت رایگان مورد سنجش قند خون و فشار خون قرار داد,که از این بین تعدادی کارگر در معرض ,شناسایی شده و آموزشات و توصیه های ... ادامه »
03
همایش پیاده روی به مناسبت هفته سلامت
چکیده: در تاریخ 96/02/02 و به مناسبت هفته سلامت همایش پیاده روی با شرکت ادارات شهرستان سیروان برگزار شد در این مراسم پرسنل ادارات شهرستان سیروان مسیر درمانگاه تا امامزاده سید علی را پیاده پیمودند و در طی مسیر به پاکسازی فضای محیط نیز پرداختند
06
تبریک نوروز
چکیده: شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سیروان ضمن آرزوی سالی خوش و لبریز از شادی، فرارسیدن نوروز 96 را به تمامی همکاران تبریک عرض می نماید.
06
برگزاری آزمون استخدامی پزشک خانواده
چکیده: در تاریخ 95/12/23 شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان اقدام به برگزاری آزمون استخدامی جهت بکارگیری دو نیرو کارشناس مامایی برای مراکز شهرک جمهوری و ظهیری نمود. این آزمون در محل کانون پرورش فکری نوجوانان راس ساعت 9 صبح با حضور معاونت بهداشتی شهرستان، کارشناس مسئول واحد گسترش ستاد و حراست شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید. آزمون بین 12 کارشناس مامایی که... ادامه »
21
سمینار ازدواج سالم
چکیده:  در تاریخ 95/12/15 درمحل کانون پرورش فکری نوجوانان سمینار ازدواج سالم و پایدار برگزار گردید .دراین سمینار گروهی از جوانان شهرستان در خصوص اهمیت فرآیند ازدواج آموزش داده شدند. در این سمینار ابتدا جناب آقای مهندس هواسی معاونت محترم بهداشتی مرکز بهداشت شهرستان  ضمن عرض خوشامدگویی به مهمانان به ارائه آمارها و شاخص های سال 95 این شهرستان پرداخ... ادامه »
16
طرح ضربتی بازرسی بهداشت حرفه ای
چکیده: در راستای تسریع بازرسی های کارگاهی,ستاد بهداشت حرفه ای شهرستان سیروان در مورخ 95/12/10 طی یک طرح ضربتی و همکاری سایر کارشناسان مراکز بهداشتی از تمامی کارگاه های بهداشت حرفه ای این شهرستان بازدید بعمل آورد.در این طرح ضربتی 63 واحد کارگاهی بازرسی شده و نواقصات و آموزش های لازم به کارفرماهای این کارگاه ها داده و تعداد50برگ پمفلت آموزشی نیز بین آنها تو... ادامه »
صفحه 1 از 34ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو