اخبار حداقل
20
پیام تبریک رییس شبکه بهداشت و درمان سیروان به مناسبت یوم الله 22 بهمن
چکیده: مدیریت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن و سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انتقلاب اسلامی را تبریک گفت . متن پیام دکتر آرش جعفر زاده به شرح ذیل می باشد : آقای دکتر جعفر زاده سخنان خود را با حدیثی از امام خمینی ( ره ) بنیانگذار کبیر انقلاب مستضعفین و اسلامی ایران شروع کرد ؛ حفظ این پیروزی از اصل پیروزی مشکل تر... ادامه »
18
بیماریابی اکتیو بیماری های واگیر به خصوص بیماری سل
چکیده: با توجه به اهمیت بیماری واگیر واحد مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان اقدام به بیماریابی اکتیو بیماری های واگیر و تنفسی به خصوص سل در سطح شهرستان ( گروه های پر خطر ) نمود ، مرحله اول این طرح در تاریخ 95/11/17 در محل کارخانه سیمان برگزار گردید و کارگران یک محور معاینه و از 16 نفر نمونه گیری شد . گفتنی است مرحله دوم طرح هفته آینده... ادامه »
12
کمیته فنی شهرستان سیروان
چکیده: در تاریخ 95/9/29 کمیته فنی 1 در محل دفتر مدیریت این شبکه برگزار گردید ، در ابتدا جناب آقای دکتر جعفری زاده مدیریت محترم شبکه از ابلاغ جدید مدیریت خود ابراز رضایت کردند و در ادامه هر کدام از همکاران ضمن عرض خیر مقدم به ایشان ، این قول را دادند تا با همه توان خود نسبت به ارتقا شاخص های بهداشتی شبکه بکوشند . در ادامه آقای دکتر جعفر زاده فرمودند ؛ شبکه... ادامه »
12
برپایی چادر سلامت
چکیده: با توجه فرا رسیدن بسیج ملی کاهش مصرف قند و نمک ( 29 آذر تا 14 دی ) به همین خاطر واحد مبارزه با بیماری های غیر واگیر و تغذیه این شبکه اقدام به برپایی چادر سلامت در روز دوشنبه تاریخ 95/10/06  نمودند ، در این برنامه تعداد بیشتر از 120 نفر تست قند خون و فشار خون گرفته شد که موارد مشکوک بلافاصله به پزشک ارجاع داده شدند همچنین تعداد 200 پمفلت بین جم... ادامه »
12
غربالگری قند خون و فشار خون
چکیده: با توجه فرا رسیدن بسیج ملی کاهش مصرف قند و نمک ( 29 آذر تا 14 دی ) به همین خاطر واحد مبارزه با بیماری های غیر واگیر این شبکه اقدام به گرفتن تست قند خون و فشار خون جهت کارمندان اداره آموزش و پرورش شهرستان سیروان در تاریخ 95/10/1 کردند و ضمن ارجاع موارد مشکوک به پزشک آموزش های لازم نیز در زمینه به کارمندان آن اداره ارایه گردید .
07
مراسم تودیع ومعارفه معاونت بهداشتی سهرستان سیروان
چکیده:  در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر آرش جعفری زاده مدیریت محترم شبکه ضمن تشکر و تقدیر از آقای کوروش شیروانی معاونت بهداشتی سابق شبکه بهداشت با بیان اهمیت جایگاه معاونت بهداشتی در ارتقاء شاخص های بهداشتی و نظر به تجربه و سابقه ی آقای صادق هواسی ایشان را به عنوان معاونت بهداشتی شبکه معرفی نمودند و در ادامه آقای هواسی ضمن تشکر از مدیریت محترم شبکه از ... ادامه »
صفحه 1 از 33ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو