شماره: 15889
1397/01/08
🔹بازدید نماینده مردم استان در مجلس از حوزه بهداشت و درمان شهرستان سیروان
🔹بازدید نماینده مردم استان در مجلس از حوزه بهداشت و درمان شهرستان سیروان

🔹بازدید نماینده مردم استان در مجلس از حوزه بهداشت و درمان شهرستان سیروان

 

🔸نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی با همراهی معاون بهداشتی، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام از حوزه بهداشت و درمان شهرستان سیروان در ایام تعطیلات نوروزی بازدید نمود.

🔸طی این بازدید دکتر جلال میرزایی از بخش های مختلف از جمله اورژانس، دندانپزشکی، آزمایشگاه، رادیولوژی و مرکز فوریت های پزشکی شهرستان سیروان بازدید نمود و ضمن تبریک سال نو به پرسنل، با آنان دیدار و گفتگو کرد.

🔸وی در ادامه خاطرنشان کرد: خوشبختانه خدمات دهی در شهرستان سیروان در حوزه بهداشت و درمان در سطح قابل قبولی است و در ایام تعطیلات نوروزی این خدمات دهی مطلوب به مردم مشهود بوده که ارزشمند قابل تقدیر است.

🔸دکتر میرزایی تصریح نمود: تمام توان و تلاش خود را در راستای اخذ مجوز برای احداث مرکز درمان بستر شهرستان سیروان در سطح وزارت بهداشت بکار خواهم گرفت تا مشکلات و نارسایی های حوزه درمان در این منطقه به حداقل ممکن برسد.

🔸در ادامه نیز معاون غذا و دارو که بعنوان جانشین رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام دکتر میرزایی را همراهی نموده، ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو به وی ابراز داشت: با توجه به تعریف ارائه خدمات سطح یک به مردم شهرستان سیروان، در تلاشیم که  با رایزنی راه را برای احداث مرکز درمان بستر در شهرستان سیروان هموار کنیم.

🔸دکتر مهتاب شاهماری افزود: حوزه بهداشت و درمان شهرستان سیروان با مدیریت و تلاش و پشتکار مهندس سهراب نژاد بعنوان مدیر بومی و دلسوز در منطقه، پیشرفت های ارزنده ای را تجربه نموده که قابل تقدیر است.

🔸در ادامه نیز معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی و تبریک سال نو عنوان کرد: خدمات دهی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان خوشبختانه روند رو به رشدی داشته و در حال حاضر تمام مراکز بهداشتی و درمانی سطح شهرستان خدمات مطلوبی را ارائه می کنند.

🔸دکتر راضی ناصری فر افزود:در برخی از مراکز بهداشتی و درمانی نارسایی هایی در حوزه پوشش مخابراتی وجود دارد که امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم با همکاری و تعامل مطلوب با شرکت مخابرات، این نواقص را برطرف کنیم.

🔸در ادامه نیز مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان ضمن تبریک سال نو و خیرمقدم به دکتر میرزایی نماینده مردم در مجلس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: خدمات دهی به مردم اولویت اصلی مجموعه پرسنل شبکه سیروان است که در این راستا تمام توان و تلاش خود را بکار گرفته ایم تا رضایت مندی مردم را کسب نماییم.

🔸مهندس علی سهراب نژاد از حضور نماینده مردم استان در مجلس و مسئولان دانشگاه در شهرستان سیروان تقدیر نمود و ادامه داد: ارائه خدمات مطلوب به مردم دلسوزی و توجه ویژه همه مسئولان استانی و دانشگاه را طلب می کند.

🔸در ادامه نیز نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، معاونین غذا و دارو و بهداشتی و دیگر مسئولان محلی در مسجد جامع شهر لومار مشکلات و چالش های مردم را مورد بررسی قرار داده و دستوراتی در جهت رفع این مشکلات صادر نمودند

حق انتشار محفوظ است ©